Tarihçemiz

Murat KILINCOGLU 2009 yılında İskenderunda KAYAMAR GEMİ MALZEMELERİ TEMİNİ HİZMETİNİ başlatmıştır. Bu zamana kadar geçen zaman içerisinde daha fazla öğrenmeye ve bilgiyi paylaşmayı prensip edinmiştir.

Güçlü hizmet kalitesi ve bir gemi tedarikçisi güvenilirliği için, sloganımız önemini savunan "Güven ve Kalite Adı" doğdu.Bu duyguları sürekli tüm personelimizin içine telkin olmuş olup, teori ve pratikte uygulayıp geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Sunduğumuz hizmetlerimiz sadık müşterilerimiz tarafından ödüllendirilip sürekli bizlerle çalışmalarına devam etmektedirler, umuyoruzki servislerimize gösterdiğimiz itina ve genişleyen iş hacimleri ile sizlere daha yakın olmak için şube açma arayışlarımız devam edecektir.


Bugün Kayamar denizcilik sektörünün hemen her alanında sunduğu hizmetlerle, Türkiye ve SURİYE LİMANLARININnin bir gerçeğidir.Ofisinizde sizi anlayan,ihityaçalarınzı en minimize fiyatlarla tedarik eden firma olarak ilk akla gelen ve hatırlanmak isterizbunun için bizlerle irtibata geçmekte lütfen tereddüt etmeyiniz.

Tüketici memnuniyetinin en üst düzeye ulaştırmak için kayamar en yeni teknoloji ürünlerini kullanıp zaman kazandırır, ürünlerimiz garantili olup verilen mallar ve ürünler memnuniyet taahütlüdür.